הום סטיילינג

השדרוג המושלם

סטיילינג לבית שתמיד חלמתם עליו

ממש כמו בקטלוגים

הום סטיילינג הינה פעולה שבעצם מלבישה את הבית או העסק מחדש ומאפשרת להתמקד בחדר מסוים  או בחלל כולו. התהליך משתנה מחלל אחד לאחר בהתאם לגודלו, לעיצוב הנוכחי, למחיצות, הקירות והתקרות וחשוב מכל – משתנה בהתאם ללקוח ולקונספט.
הום סטיילינג מהווה חלק מעולם עיצוב הפנים, אך ללא צורך בשבירת קירות ושינוי החלל הפנימי. מתרכז במלאכת הריהוט, בחירת הצבעים, הטקסטיל, הוילונות, השטיחים, התאורה, חפצי הנוי, מייצגי אומנות, האקססוריז וכן הלאה. את החלום על דירה מעוצבת כל אחד יכול להגשים בהשקעה סבירה, בתכנון נכון ובהקפדה על הפרטים הקטנים.
עברתם דירה לא מזמן? הגיע הזמן לחדש ולהתרענן?
הום סטיילינג מאפשר השגת תוצאות גדולות במהירות, במינימום זמן ובלאגן.
תחום זה בעיצוב מתייחס לחיבור הסופי בין הפרטים, הוא המקשר בין העיצוב לאווירה ומעניק את המגע הסופי להשלמת התכנון והמחבר בין כל המרכיבים השונים ליצירת חלל מושלם.
הום סטיילינג טומן בתוכו הרבה פרטים, אך כאשר פרטים אלו משתלבים בהרמוניה האחד עם השני, התוצאה היא חלל מזמין, מכניס ונעים. גם אחרי עיצוב גדול נראה לפעמים שמשהו חסר להשלמת המראה הכללי, כאן נכנס ההום סטיילינג לתמונה. המטרה היא לייצר סגנון מוגדר לבית אשר ישקף את אופי הדיירים. לאחר הבנת הרצונות והצרכים – ניתן לקבל את העצות המתאימות ביותר לחלל שלכם כך שתחושו בו בנוח, שתרגישו בית. אני מזמינה אתכם לצאת ביחד לתהליך קצר ומהיר שבו נלביש ביחד את החלל שלכם ונהפוך אותו לבית. 

בואו נדבר על הפרויקט שלכם!