פרויקטים נבחרים

כפרית אלגנטית

את הלקוחות המקסימים ( זוג בני שישים פלוס שהגיעו לשלב שהילדים כבר יצאו מהבית ומגיעים להתארח עם הנכדים 🙂) הכרתי ממש כמה ימים לפני תחילת השיפוץ.

היה להם תכנון אדריכלי ורעיון כללי אבל כיוון עיצובי ותכנון מיועד עבורם טרם הוחלט ונבחר. בעצם, רק כמה ימים לפני תחילת השיפוץ אמרו להם שהם צריכים מעצבת פנים.. 

יצאנו לדרך וככול שעברו הימים וכבר היינו עמוק בתהליך השיפוץ הבנתי כמה הבית לא היה מתוכנן ומדוייק עבורם וגם לא ממש היה ברור ומובן ללקוחות שלי כל מה שעומד לקרות מבחינת השיפוץ.

לכן, תוך כדי הבניה נעשו שינויים והתאמות בשטח מבחינת מפתחי חלונות, מטבח התאמות חשמלים ואפילו בניית ופירוק קירות וגם החלטה על להחליף את הגג עם תקרת הרביץ וכל שעוד ניתן היה לשנות תוך כדי עבודה על מנת למקסם, להתאים ולדייק את הבית במיוחד עבורם. 

פרוייקט שהתחיל כשיפוץ והפך לכמעט בניה מחדש, פרקנו את הבית לעמודים וקורות ובנינו מחדש קירות ופתחים.

עברנו לאורך כל שלבי הקורונה וכל הסגרים וכמעט מול כל בלת"ם אפשרי אבל בסוף גם זה נגמר. והנה היא עומדת לתפארה ♥ #וילה_7611 בעיצוב כפרי אלגנטי

דירה בהפתעה

את הלקוח הכרתי דרך חברים ודיברנו על זה שהוא מתלבט אם להישאר בדירה ולשפץ או לעבור, ההתלבטות של האם להשקיע בשיפוץ בדירה שאוהב או לעבור ולהתחיל מחדש… ואז החליט שהוא נישאר. כששמעתי שהחליט להישאר סימסתי לו מה קורה ואמר שטס ל 10 ימים ונדבר כשיחזור…

אז אמרתי לו – אין בעיה, תטוס, תחזור עוד 10 ימים ויהיה גמור וואללה, הוא עף איתי על זה! היו לנו יומיים לפני הטיסה למצוא קבלן ולצאת לדרך.

היו לי 10 ימים לתכנן וליישם דירת 4 חדרים קומפלט, כולל מקלחת ומטבח ובלי הכנה מוקדמת שיפוץ שמתחיל ספונטני תוך יומיים מרגע ההחלטה.

הצרכים היו יצירת חדר טיפולים, עיצוב מחדש חדר נערה, מטבח ומקלחת חדשים והכי חשוב תחושה של חום ובית. הייתי צריכה לחפש ריהוט ומוצרים שיתאימו לתכנון, לבדוק מלאים – בצבע, בגודל, בזמני הובלה והספקה, כל זה וגם לקלוע לטעם הלקוח שלא היה שותף לבחירות ולא ידע אפילו באיזה צבע הקירות יהיו (יצא לחופשה, השאיר לי מפתח וכרטיס אשראי) ומבלי להתפשר על שום חומר ועל התמונה שהיתה לי בראש.

הלקוח חזר מחו"ל אחרי 10 ימים ולא האמין כשניכנס לדירה חדשה לחלוטין!

היפייפיה בלבן

כשהלקוחה התקשרה לראשונה ואמרה "רק לבן,  לבן עושה לי טוב, לבן מעיר אותי " ישר הבנתי שכאן תהיה לנו דירה מלאה בטקסטורות ושכבות של בדים וחומרים, אז כמובן שנענתי לאתגר.

עם קצת שילוב של חום וגוונים טבעיים ועם תוספת חומרים כמו ראטן ועץ קיבלנו בית חם על טהרת הלבן.

ואז לשילוב שאר דיירי הבית וקצת מודרניזציה, הכנסתי קצת שחור בדקור.

חלום אורבני

זוג מקסים שחלם על "בית בכפר בתחושה של העיר" 

הבית-  דירת גן הממוקמת בצפון ת"א ( לא כזה כפר 🙂

הלקוחות – זוג צעיר בתחילת דרכם שביקשו להרגיש לופט בדרום ת"א.

מכיוון שאין חומר אהוב עלי יותר מבטון שמחתי מאד!

הדירה קיבלה קירות תעשייתיים ואלמנטים אורבנים ביחד עם טקסטיל שמרכך את האווירה

נגיעות של עץ בבית שמשתלב עם החוץ קיבלנו דירת גן שהיא החלום האורבני.

 

סטייל נורדי

זוג צעיר שנפגשו דרכנו בטיול לתאילנד.

בדיוק היו בירח דבש וכששמעו שאני מעצבת פנים סיפרו לי שקנו דירה 

במחיר למשתכן והיו רוצים לשפץ לדירה שתתאים לצרכים שלהם 

וכך התחלנו לרקום להם חלום.

כשחזרנו לארץ ניפגשנו בדירה והבקשה היתה – מינימליבטי, נקי, נעים ומזמין.

בית שיוכלו להמשיך בו עוד קצת את הירח דבש שלהם :))

הם ביקשו להגדיל ולהאיר את חדר השינה ולהכניס חומרים טבעיים הביתה.

עוד שיפצנו את המקלחת והכנסנו ירוק חי בעציצים.

 

בואו נדבר על הפרויקט שלכם!